Haber

Rock yıldızlığını bırakıp şalvarıyla köyde yaşayan Özlem Tekin, çiftliğini kilitleyerek ortadan kayboldu.

Bir dönemin sevilen rock yıldızı Hasret Tekin’in köyde yaşamaya başlaması herkesi şaşırttı. Uzun süredir Milas’ın köyünde yaşayan Tekin, çiftliğinin kapısını kilitleyerek ortadan kayboldu.

Bir dönemin rock’çı, asi kızıydı. Özellikle orta yaş üstü olanlar çok iyi bilirler ki Özlem Tekin’in Türk müzik piyasasında ayrı bir yeri vardır.

Ancak tüm yıldızlığına rağmen 2006 yılında mesleğini bıraktığını açıklayarak Bodrum’a yerleşti. Bu değişiklik hayranları oldukça şaşırttı.

Önce Bodrum’un Küçükbük semtinde muhtarlık yaptı ancak daha sakin bir yere gitmek istediği için 2016 yılında Milas’a taşındı.

Milas’ta 17 dönümlük arazide küçük bir kulübede ablasıyla birlikte yaşamaya başlayan Tekin, tam bir çiftlik hayatına geçmişti.

5 inek, 10 koyun, 2 at, 1 eşek ve tavukla cennet gibi bir hayat seçen Tekin, yaşadığı hayatı şöyle anlattı:

“Ekin, beş köpeğim, bir atım ve bir eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün bol eşofman ve terlik giyiyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim”

Hatta teknolojiyle bağını kopardığını şu sözlerle anlatmıştı: “Cep telefonum dahil hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip okey oynamak.”

Ancak Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre Hasret Tekin, Milas’taki çiftliğinin kapısını kilitledi.

Özlem Tekin’in komşularının ünlü ismin nerede olduğunu bilmediği ve onun için endişelendiği söyleniyor.

Bakalım Hasret Tekin nereden gelip bizi yine şaşırtacak? Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz…

kilimliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu